Moonlight Shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Moonlight Shadow

A forum dedicated to rpg lovers.
 
AcasaCalendarUltimele imaginiFAQCăutareMembriGrupuriÎnregistrareConectare

 

 1 Iunie (Privat cu Nude)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sharma Sanara
Admin
Admin
Sharma Sanara


×Mana : 56
×Join date : 02/03/2023
×Location : Braila

1 Iunie (Privat cu Nude) Empty
MesajSubiect: 1 Iunie (Privat cu Nude)   1 Iunie (Privat cu Nude) EmptyMier Mai 31, 2023 3:02 pm

Era dimineață de 1 iunie, ora 6.00. Eu mă trezisem încă de la răsărit și acum mă pregăteam pentru aceasta zi minunată. In timp ce mă pregăteam, cantam.

"Este 1 iunie
E prima zi de vara
Soarele e sus pe cer
E frumos afara.

Suntem astazi mai voiosi
Caci avem serbare
E ziua copiilor
E zi de sarbatoare."

In agenda mea de prințesă zână aveam să merg în lumea oamenilor la niste serbări pentru copii sa ii bucur cu prezența mea și să le dau dulciuri.

Mă gândeam să mai iau cu mine încă o zână.
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro
Klara Lee
new member
new member
Klara Lee


×Gender : masculin
×Mana : 18
×Join date : 20/05/2023
×Age : 19
×Location : New York

1 Iunie (Privat cu Nude) Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie (Privat cu Nude)   1 Iunie (Privat cu Nude) EmptyDum Iun 04, 2023 8:00 pm

1 Iunie (Privat cu Nude) Dbfu0vh-b64af148-4f7f-428d-aae2-5c4668800f8f.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzJmNWNmMjI1LTNmZWQtNDJlMi04MTlhLTZiOTY2MjJlNDM0ZlwvZGJmdTB2aC1iNjRhZjE0OC00ZjdmLTQyOGQtYWFlMi01YzQ2Njg4MDBmOGYucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Klara Lee ¦¦ 18 ani ¦¦ studenta


...... ma aflam la colegiul regal din Fairytopia unde invatam arta muzicii. Mai exact cantatul la instrumentele muzicale. Insa mai aveam putin si trebuia sa ma pregatesc de vacanta de vara mult asteptata care avea sa se termine pe data de 1octombrie. Insa ora se terminase si eu ma pregateam sa merg la camin. 


1 Iunie (Privat cu Nude) Moon-animation26
Sus In jos
Sharma Sanara
Admin
Admin
Sharma Sanara


×Mana : 56
×Join date : 02/03/2023
×Location : Braila

1 Iunie (Privat cu Nude) Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie (Privat cu Nude)   1 Iunie (Privat cu Nude) EmptyMar Iul 25, 2023 12:28 pm

Merg la Colegiul Regal din Fairytopia și merg in clasa de muzică.

-Buna dimineața, dragi studenți. Azi veți face cunoștință cu un nou instrument muzical pe care îl veți învăța la anul. Se numește Ethual și e un instrument fabricat de elfi care se găsește doar la noi în lumea magică. Nu doar că puteți canta la el pentru relaxare dar acest instrument le da dureri de cap puternice demonilor și îi puteți alunga. Spun eu și fac semn iar în urma mea apăru 3 slujitori care cărau un ditai ethualul din aur.

1 Iunie (Privat cu Nude) 475px-10
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro
Cherry Minaj
new member
new member
Cherry Minaj


×Gender : feminin
×Mana : 39
×Join date : 22/07/2023
×Age : 24
×Location : Rusia

1 Iunie (Privat cu Nude) Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie (Privat cu Nude)   1 Iunie (Privat cu Nude) EmptyVin Iul 28, 2023 8:17 pm

......intru in sala de curs usor mahmura. Eram la un party si uitasem ca avem de mers la facultate. Ca drept dovada, am venit mahmura de toata frumusetea.


1 Iunie (Privat cu Nude) R
Sus In jos
Continut sponsorizat





1 Iunie (Privat cu Nude) Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie (Privat cu Nude)   1 Iunie (Privat cu Nude) Empty

Sus In jos
 
1 Iunie (Privat cu Nude)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A summer day (privat cu Nude)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moonlight Shadow :: Wecome :: Mythical Worlds :: The magic of the faeries-
Mergi direct la: